Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

     Bilişim Noktası, binaları güvenli ve konforlu yapan elektrik, elektronik ve mekanik sistemlerin otomasyonunda uzmanlaşmış bir mühendislik firmasıdır. Farklı amaçlara hizmet eden bu sistemleri birbirleriyle entegre ederek bir yandan verimlilik ve faydayı artırıyor, diğer yandan da enerji tasarrufu sağlıyoruz.

Birçok uluslararası markanın çözüm ve iş ortağı olan Bilişim Noktası, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle anahtar teslim proje hizmetleri sunan elektronik güvenlik sistemleri entegratörüdür.

 

biz Bilişim Noktası'yız

Günümüzde tüm kuruluşların en güncel gündem maddesi haline gelen altyapı, operasyon ve güvenlik konularında dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duyulan yenilikçi yaklaşımlar sunan Bilişim Noktası, ürün ve hizmetlerini tüm ihtiyaç sahiplerine sunmaktadır. Müşterilerine yakın olma, onları daha iyi anlama ve hizmetlerini zamanında sunma hedefleri doğrultusunda Bilişim Noktası faaliyetlerini sürdürmektedir. .

Bir yüksek teknoloji şirketi olan Bilişim Noktası, katmansız bir organizasyon yapısı içerisinde ekip ruhu, yenilikçilik, merak, iletişim, tutku, cesaret, samimiyet ve ayrımcılık yapmama değerleri altında birleşmiş, alanlarında saygın, yetkin mühendis ve araştırmacılardan oluşmaktadır. Şirket, yeni nesil teknolojiler geliştirmek için küresel yarışta en öncelikli değerin insan olduğunu stratejik olarak belirlemiş ve özgür bir ortamda başarılı projeler yürütmektedir.

Faaliyetlerinde sürat, güvenilirlik, esneklik, çeviklik, sürdürülebilirlik ve kalite arasında mükemmel bir denge sağlamaya çalışan Bilişim Noktası, yüksek teknolojili, kaliteli ve güvenilir ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Sektör dinamiklerini sürekli olarak derinlemesine analiz ederek ve inovasyondan ödün vermeden iş gücünü istikrarlı bir şekilde büyüten Bilişim Noktası, marka bağımsız entegratör bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.